• MS liga elévů
« Zpět | Úvod Muži Zápasy mužů Muži po nepovedeném úvodu prohráli se Znojmem

Zápasy mužů

Muži po nepovedeném úvodu prohráli se Znojmem

Sobota 26. ledna byla pro MVIL ve znamení 18. kola 1. ligy mužů, kdy za Dopravku zavítal tým ze Znojma, který si bohužel odvezl 3 body za výhru 7:3 ...

Jak již bylo řečeno, začátek zápasu se domácím vůbec nepovedl a již na začátku 7 minuty prohrávali 0:3, když se nejdříve prosadil Kucharič a po něm také 2x Čihal. MVIL ale nesložil zbraně a v čase 8:15 se přihrávka před branku odrazila od hostujícího obránce a bylo to 1:3. I přes to, že domácí v první třetině Znojmo přestříleli, žádný další gól nepadl a první třetina skončila dvoubrankovým vedením hostů.

To navýšil ve 28. minutě na 4:1 Miklík a mohlo být ještě hůře, kdyby nařízené trestné střílení proměnil Martinek. Domácí se v přesilovce ubránili a o chvíli později měli sami možnost přesilové hry, kterou využil po Matejčíkově přihrávce Jankulár. Na rozdíl jediné branky se dostal MVIL díky rychlému protiútoku, kdy Dombrovský vyvezl míček a těsně před bránou vzduchem přihrál Matejčíkovi, který se nemýlil. To vše v čase 34:50. Ke srovnání měl ve 39. minutě obrovskou šanci Augustin, který protočil hostující pětku, ale ke smůle domácích se jeho střela odrazila od tyče.

Třetí část hry, ale opět patřila Znojmu. To vstřelilo hned tři branky. MVIL bohužel ani jednu a tak zápas skončil výhrou 7:3 z pohledu hostů.

Statistiky: 8:15 vlastní branka hostů, 32:46 Jankulár (Matejčík), 34:50 Matejčík (Dombrovský)

Sestava: Kořínek – Cabiš, Novák, Dombrovský, Kozelský – Jankulár, Machálek, Matěj, Tesárek, Augustin, Tomiczek, Gruner, Matejčík, Stejskal, Kasinec