• MS liga elévů
« Zpět | Úvod Muži Zápasy mužů Muži A vezou cennou výhru z Kladna

Zápasy mužů

Muži A vezou cennou výhru z Kladna

Sobota 19. ledna byla ve znamení dalšího venkovního zápasu áčka MVILu, tentokrát na půdě Kladna. Soupeř se v případě vítězství mohl bodově dotáhnout právě na MVIL, ale byli jsme to my kdo zvítězil 3:2 v po prodloužení ...

Bojovné a nepříliš pohledné utkání moc šancí a gólů nepřineslo, a proto v prvních dvou třetinách každý tým vstřelil po jednom gólu. V první třetině v čase 18:40 z půlky natáhl Kozelský a střela propadla až za Cmíralovi záda. Naopak domácí se prosadili na konci 37. minuty, když Holčákovu střelu také z půlky tečoval před Kořínkem Louvar.

Po 40. minutách tak šly oba celky do šaten za fotbalového stavu 1:1. Třetí třetina byla opět plná tvrdých osobních soubojů a pevných obran. Jedinou změnou oproti předchozím 40 minutám, že se v této třetině prosadily oba týmy. Nejdříve v čase 52:28 se opět střelou z půlky trefil kladenský Houdek a o dvě a půl minuty později Jankulár na straně MVILu a opět srovnal stav utkání, tentokrát na 2:2.

Jelikož se žádný z týmů gólově již v základní hrací době neprosadil, následovalo 5 minutové prodloužení, ve kterém byli aktivnější hráči z Ostravy. Jejich odměnou pak byl gól Stejskala ve druhé minutě prodloužení a MVIL si tak z Kladna vezl důležité dva body, které se určitě budou hodit.

Statistiky: 18:40 Kozelský (bez asistence), 54:58 Jankulár (Dombrovský), 61:47 Stejskal (Kasinec)
Sestava: Kořínek – Novák, Cabiš, Kozelský, Dombrovský – Machálek, Šebesta, Jankulár, Tesárek, Augustin, Matěj, Kasinec, Stejskal, Matejčík

Celý zápas byl také živě přenášen na serveru tvcom.cz a můžete jej stále shlédnout zde.