• MS liga elévů
« Zpět | Úvod Muži Zápasy mužů Muži A prohráli v České Lípě

Zápasy mužů

Muži A prohráli v České Lípě

V sobotu 17.11. se MVIL vydal na výjezd až do daleké České Lípy, kde jej čekal souboj s dalším nováčkem, kterému nakonec podlehl 3:5 ...

Bohužel se na ostravských projevila únava z dlouhé cesty a rozhodující první třetinu jsme prohráli 1:3, kdy nejdříve po faulu Grunera využili domácí v čase 8:03 přesilovku. Poté však využili početní výhodu i hosté, když se prosadil Šebesta. Vyrovnaný stav ale trval pouhých 25 vteřin, když se Česká Lípa na konci 11. minuty dostala opět do jednobrankového vedení. Domácí se navíc v čase 18:22 podařilo Motejzíkovi vstřelit třetí branku České Lípy a tak se šli domácí do druhé třetiny s dvoubrankovým vedením.

Až do 18. minuty nepřinesla druhá třetina žádnou vážnější šanci. Bohužel to byli opět domácí, kteří skórovali, jmenovitě pak Tregner, který tak zvýšil na 4:1 z pohledu domácích. MVILU se ale také nakonec podařila vstřelit branka a to, když 5 vteřin před sirénou Vojtovič prostřelil od mantinelu domácího golmana a brankový rozdíl, tak zůstal oproti 1. třetině nezměněn.

Začátek 3. třetiny mohl MVIL snížit z nabídnuté přesilové hry po vyloučení Jirsy, ale nepodařilo se. Když byl stejný hráč v polovině třetiny opět vyloučen, ostravští si tuto výhodu už nenechali utéct a Jankulár snížil na rozdíl jedné branky. Nutno však podotknout, že gól byl vstřelen ještě před začátkem přesilové hry, ale rozhodčí zcela nesmyslně nenechali hostům výhodu a Augustinova střela do prázdné brány tak byla zbytečná. Česká Lípa, ale o necelé dvě minuty přidala pátý gól a MVILu se další branka ani ve hře v šesti vstřelit nepodařila a tak domácí tým získal velice cenné 3 body a souboj o play off se tak opět ještě více zamíchal.

Branky MVIL: 10:29 Šebesta (bez asistence), 39:55 Vojtovič (Jankulár), 50:56 Jankulár (Machálek)

Sestava: Kořínek – Cabiš, Jankulár, Kozelský, Dombrovský – Šebesta, Machálek, Tomiczek, Tesárek, Augustin, Matěj, Vojtovič, Stejskal, Kasinec, Gruner