« Zpět | Úvod Dorost Zápasy dorostu Zápasy dorostu 25.1.

Zápasy dorostu

Zápasy dorostu 25.1.

V neděli 25.ledna hráli naši dorostenci proti Třinci a Hranicím na Moravě…

1.MVIL Hrabová vs. SK FBC Třinec 9:4 (2:2, 3:1, 4:1)
Branky MVIL: Klíma (Suchánek), Suchánek (Bouda), Zezulka, Klíma, Lisko (Suchánek), Melša (Bouda), Suchánek, Klíma (Bouda), Klíma (Kunz)
V prvním zápase jsme nastoupili proti týmu Třince, který byl také v oslabené sestavě jako my, tedy v 7 lidech. Do utkání jsme šli s tím, že budem hrát obrannou hru a udržíme alespoň bod. Ale hned ve druhé minutě vstřelil gól Radim Klíma po přihrávce Jakuba Suchánka. Viděli jsme, že soupeř na tom není moc dobře takticky ani fyzicky, a tak sme začali napadat a bavit se hrou. Postupně jsme dávali góly. Semtam jsme po chybě týmu nějaký gól obdrželi, ale nenechali jsme se odradit a hráli dál až dokonce. Utkání skončilo naším vysokým vítězstvím 9:4.

1.MVIL Hrabová vs. FBC Orel Hranice 3:6 (3:0, 0:2, 0:4)
Branky MVIL: Melša, Lisko (Zezulka), Bouda
Do druhého zápasu jsme nastupovali proti Hranicím už trochu vyčerpaní, ale pořád jsme to nevzdávali. Soupeř si ale povšiml naší unavené a malé sestavy a hned od začátku nás atakovali a napadali. Ikdyž byl soupeř celkem lepším, přesto sme první třetinu s obrovským štěstím vyhráli 3:0. Soupeř byl ale důraznější a začal srovnávat. Na konci druhé třetiny jsme ale stále vedli utkání 3:2. V třetí třetině už ale sil moc nezbývalo, ikdyž sme měli pár hodně dobrých šancí, bylo nám to k ničemu, protože jsme nedokázali vsítit branku. Kdežto soupeř ano. A tak utkání skončilo nakonec naší prohrou a to 3:6.

Sestava: Němčík (G) – Lisko, Suchánek©, Bouda, Kunz, Zezulka, Klíma, Melša