Elévi: Ligový turnaj

• Neděle 22. dubna, od 8:00
  • Hala: SH SOŠ Dopravní, Ostrava
  • MS liga elévů
« Zpět | Úvod Starší žáci Zápasy starších žáků Starší žáci vybojovali dvě cenná vítězství

Zápasy starších žáků

Starší žáci vybojovali dvě cenná vítězství

Naši starší žáci hráli v neděli 25.1. své zápasy v Horní Suché a dařilo se jim výborně…

1.MVIL HRABOVÁ vs. TIGERS PORUBA 4:3 (2:0,0:0,2:3)
V prvním zápase jsme nastoupili proti papírově slabšímu soupeři Tigers .Druhé lajně sice chvíli trvalo než se dostala do hry, ale vzpamatovali se. Zápas v první třetině se vyvíjel dobře soupe,ř vystřelil na naši branku pouze dvakrát a nám se podařilo dát dva goly. Druhá třetina byla vyrovnaná, nikdo neměl šance a proto v ní nepadl gól.V třetí třetině se Tigers podařilo vyrovnat na 2:2, sice jsme rychle odpověděli golem na 3:2 ale Tigers opět vyrovnalo. Zbývalo 93 vteřin do konce, kdy jsme dostali a to dnes hodněkrát zbytečné, dvě minuty. Čekalo se, že se budeme snažit udržet remízu. Martin Minár měl ale dvě obrovské šance, když jel z pravé strany na gólmana. Poprvé nedal a v druhé šanci dorazil do branky krásnou střelou z otočky Honza Figala.Vyhráli jsme 4:3.

1.MVIL HRABOVÁ vs. SBORNÁ BÍLOVEC 4:3 (1:1,0:1,3:1)
V tomto zápase jsme čekali drama.Dali jsme rychlý gol, ale soupeř během chvilky vyrovnal štastnou střelou.V druhé třetině jsme dostali sporný gol, kdy soupeř dal gol z brankoviště. Kapitán Zdeněk Honzek dostal ještě k tomu 2 plus 10 minut za nesportovní chování.V třetí třetině hrál soupeř hodně agresivně a tohle se nelíbilo našemu Tomášovi Strništěmu, který dostal za svůj styl mluvy 2 +10.Měli jsme šance, ale nedokázali jsme je proměnit, naopak soupeř vstřelil gol opět díky našemu nedůrazu u branky.Vypadalo to s výsledkem zle, do konce chyběly 4 minuty, ale Honza Figala snížil na 2:3 a po chvíli vstřelil gol Tomáš Strniště. Zbývalo 29 vteřin do konce zapasu, kdy jsme zahrávali standartku ve slušné pozici. Honza Figala ukázal divákum jak umí přesně tahem vymést roh šibenice 4:3.Zapás jsme dohráli na jejich polovině a zvítězili.

Ve hře se objevily klady, například 100% úspěšnost v oslabeních a těch bylo dnes hodně, krásná týmová práce v první lajně. Ale objevily se i zbytečné chyby, za které jsme platili – časté vyloučení, špatná rozehrávka v druhé lajně a nedůraz u branky. Ale pohled na poslední minutu v obou zápasech byl skvělý.