Elévi: Ligový turnaj

• Neděle 22. dubna, od 8:00
  • Hala: SH SOŠ Dopravní, Ostrava
  • MS liga elévů
« Zpět | Úvod Junioři Zápasy juniorů Junioři prohráli s Frýdkem a deklasovali Hlučín

Zápasy juniorů

Junioři prohráli s Frýdkem a deklasovali Hlučín

V neděli 18.1. hráli naši junioři své zápasy 3.ligy v hale Dopravní v Ostravě. V kompletní sestavě nejprve bohužel prohráli s Frýdkem-Místkem, v druhém zápase pak jednoznačně porazili slabý Hlučín…

1.MVIL Hrabová vs. Frýdek-Místek 3:6 (0:2, 2:1, 1:3)
Branky MVIL: Martin Martinisko 2, Adam Tesárek

Frýdek je zatím bez ztráty body jednoznačně první v tabulce, ale my jsme ho chtěli v kompletní sestavě potrápit. Bohužel hned v první minutě jsme po individuální chybě inkasovali. Nedařilo se nám prosazovat se vpředu a bez větších chyb hrající Frýdek naše útoky spolehlivě odvracel. Naopak v polovině první třetiny zvýšil své vedení na 2:0. Ve druhé třetině jsme přidali na důrazu a po gólech Adama a Martense jsme vyrovnali na 2:2. Ovšem po další naší zbytečné ztrátě míčku a protiútoku jsme v závěru třetiny inkasovali na 2:3. V poslední třetině jsme pokračovali v nevýrazném výkonu, většina našich hráčů majících zkušenosti z mužů zůstala svým výkonem daleko za očekáváním, a Frýdek zodpovědným výkonem udržoval svůj náskok. My jsme už jen druhým gólem Martense snižovali na 3:4, ale když soupeř při naší power-play vstřelil gól na 3:6, bylo definitivně rozhodnuto. Prohráli jsme bohužel zaslouženě a výkon našeho týmu byl pro mě velkým zklamáním.

1.MVIL Hrabová vs. Melody boys Hlučín  13:0
(1:0, 5:0, 7:0)
Branky MVIL: Lipoš 4, Sedlo 2, Raška 2, Martens, Kája, Jestřáb, Ondra, Pedro

Soupeř z Hlučína se držel pouze první třetinu a to hlavně díky naší střelecké nemohoucnosti, v dalším průběhu se už pak naplno projevil výrazný výkonnostní rozdíl a ze zápasu se postupně stala naše exhibice. Když Hlučín nedokázal proměnit ani jedinou ze svých ojedinělých příležitostí, skončil zápas nakonec našim vysokým vítězstvím 13:0.