« Zpět | Úvod Starší žáci Zápasy starších žáků Zápasy starších žáků v Bystřici

Zápasy starších žáků

Zápasy starších žáků v Bystřici

V sobotu 15.11.2008 odehráli naši starší žáci 2 zápasy v Bystřici nad Olší…

1.MVIL Hrabová vs. 1.SC SSK Vítkovice B   6:3 (2:2 0:1 4:1)
Branky MVIL: Češka, Juchelka (Strňiště), vlastní soupeře, Juchelka (Prosický), Češka, Honzek (Figala)
První zápas jsme odehráli proti celku Vítkovic. Zpočátku jsme hráli vyrovnaně, ale v 10. minutě jsme inkasovali první gól a za necelou minutu druhý. Do konce třetiny se i nám podařilo vstřelit rychlé dvě branky a stav po první třetině byl 2:2. Druhá třetina pro nás nebyla moc dobrá, několik šancí jsme zahodili a soupeř přidal branku na 2:3. Do třetí třetiny jsme nastoupili s odhodláním vyhrát, bohužel míček opět končil u brankáře soupeře. Naše nasazení jsme konečně přeměnili v branky a v půlce 3.třetiny jsme během 50 sekund vsítili čtyři branky. V konečné fázi soupeř pouze korigoval výsledek na konečných 6:3.

1.MVIL Hrabová vs. FBC Pepino Ostrava B  1:4 (0:0 0:2 1:2)
Branka MVIL: Figala (Minár)
Druhým soupeřem, kterého jsme chtěli porazit bylo Pepino. Zápas nebyl moc pěkný, spousta šancí byla zahozena, nebo jsme ani netrefili branku. První třetina skončila 0:0, ve druhé jsme zbytečně inkasovali po naších chybách a třetinu tak prohráli 0:2. Do třetí třetiny jsme opět přidali nasazení, ale ani to nestačilo a nakonec jsme prohráli 1:4.

Závěrem bych rád pochválil brankáře Marka Marušíka a určitě naše mladé komando Belák L. a Prosický.

Sestava MVIL: Marušík, Honzek, Dombrovský, Minár, Figala, Kakalejčík, Češka, Janošík, Vráblík, Pleva, Belák L., Prosický, Strniště, Juchelka.