« Zpět | Úvod Dorost Zápasy dorostu Absolutní výpadek dorostu ve Stonavě

Zápasy dorostu

Absolutní výpadek dorostu ve Stonavě

V sobotu 13.9. cestoval náš dorost za úvodními zápasy sezony do Stonavy…

První zápas s Třincem se neodehrál z důvodu nedostavení se soupeře na zápas a tak v tomto je ještě pootevřené okno jak rozhodne disciplinární komise. Zápas se buď bude odehrávat na náklady soupeře (pokud soupeř zveřejní vážné důvody proč se nedostavil) a nebo bude rozhodnuto pro kontumaci.

A tak zápas s Pepinem začínal už v 17h…

K zápasu byli připraveni tito hráči:
brankáři: Němčík Ondřej, Juchelka Štěpán
obránci: Kunz Dan, Strniště Tomáš, Honzek Zdeněk, Zezulka Lukáš
útočníci: Zátopek Daniel, Belák Michal, Haris Daniel, Lisko Ondřej, Suchánek Jakub, Sedlák Lukáš, Minár Martin

Zápas začínal vyrovnaně, ale už v čase 2:58 jsme inkasovali první zásah. Na ten jsme dokázali ještě odpovědět a v čase 4:08 skóroval Suchánek Jakub po přihrávce Ondry Liska. V čase 8:28 jsme mohli jít dokonce do vedení po trestném střílení Sedla, který ale kupodivu neproměnil, a tak se skóre neměnilo až do konce první třetiny. Od druhé třetiny už měl soupeř jasně navrch a naše kluky přehrával bez sebemenších problémů. Naše hra neodpovídala ani partě běhajících dětiček po plácku za domem. Byla to naprostá TRAGÉDIE. Naši hráči se vůbec nedrželi pokynů trenérů a běhali po hřišti jako stádo splašených oveček v ohradě. Byla na nich znát dlouhá pauza a taky to, že většina z nich o prázdninách nevzala hůl ani do ruky. Soupeř jen v poklidu navyšoval svůj náskok, který ještě dokázal korigovat opět Kuba Suchánek, ale jinak se už nic proti odevzdanému výkonu ve prospěch soupeře nezměnilo. Soupeř dobře kombinoval a byly k vidění situace kdy šel soupeř ve třech na jednoho našeho obránce. Bylo to vše o tom, že naši kluci ani nebojovali ani se nesnažili, důsledné obsazování soupeře vzalo úplně za své! Nahrávky a střely vázly. Třetí třetina probíhala ve stejném duchu jako třetina druhá. Soupeř už jen navyšoval a navyšoval až na konečných 2:13. Pár hráču od nás se ale přece jen snažilo, ale bylo jich velmi málo. I když Sedlo nehrál na 100%, tak rozdával přesné přihrávky a dokázal jako jediný podržet míček a uklidnit aspoň na chvíli naši velmi chaotickou hru. Střelba ovšem i u Sedla vázla a nemohl trefit pořádně bránu. Ale po čase to i Sedla přestalo bavit a nemůžeme mu to mít za zlé, protože nebyla z naší strany vidět absolutně žádná kombinace a utvrdilo mě to v tom, že s naším týmem bude ještě hodně a hodně práce.

Já doufám za celý tým a i za Patrika že kluci půjdou do sebe, budou se snažit a budou makat aby se to mohlo odvíjet na výsledcích. Nevytýkám nic jednotlivci! Jste tým a tak máte pracovat i na hřišti. Takže za touto tragédií jsou podepsaní všichni! Takže závěrem pánové se snažte a zaleží to na vás jestli chcete a nebo ne. Choďte pravidelně na tréninky a makejte na 100%. Pak uvidíte, že i vaše výkony se mnohem zlepší.