Příští zápasy

Muži A: Konec sezóny

 • Konečné umístění: 4.místo
 • 1.liga mužů

Muži B: Konec sezóny

 • Konečné umístění: 8.místo
 • MS liga mužů 

Muži C: MVIL vs. Fencers Havířov

 • Sobota 28. dubna, 8:00
 • Hala: MSH Havířov
 • MS třída mužů

Muži C: MVIL vs. Jablunkov B

 • Sobota 28. dubna, 10:40
 • Hala: MSH Havířov
 • MS třída mužů

Junioři: Konec sezóny

 • Konečné umístění: 2.místo
 • 2. liga juniorů

Dorost: Konec sezóny

 • Konečné umístění: 8.místo
 • 1.liga dorostenců

St. žáci: Konec sezóny

 • Konečné umístění: 8.místo
 • MS liga starších žáků

Mladší žáci: Konec sezóny

 • MS liga mladších žáků

Elévi: Ligový turnaj

 • Neděle 22. dubna, od 8:00
 • Hala: SH SOŠ Dopravní, Ostrava
 • MS liga elévů
« Zpět | Úvod Starší žáci Zápasy starších žáků Starší žáci - hodnocení sezóny 2007/8

Zápasy starších žáků

Starší žáci - hodnocení sezóny 2007/8

Našim starším žákům právě skončila ligová sezóna a tak je tady její závěrečné zhodnocení z pohledu jejich trenéra Patrika Janečky…

Zhodnocení starších žáků za sezónu 2007/2008
Určitě si všichni vzpomenete na naše první setkání v září, kdy jsme vás s Michalem dostali na starost. Ten první trénink byl opravdu zvláštní. Po prvním příkazu, že máte rozchytat brankáře, jsme se upřímně chytali za hlavu protože z 10-ti střel jste možná 2× trefili branku. Další šok přišel hned během první hry, všichni jste stáli a dívali se na míček a když někdo nahrával tak byl rád, že mu ten míček doskákal aspoň někde blízko tam kde nahrával. Nicméně po prvních trénincích bylo vidět odhodlání většiny z vás zlepšovat se. Někdo se zlepšil více někdo méně, ale všichni jste udělali obrovský pokrok. Když se podíváte na účast na tréninkových jednotkách, tak je tam přesně vidět kdo jak chodil, tak se taky tak zlepšil. Největší odměnou vaší píle je předvedena hra, která vás určitě baví více než předtím.

Teď přistupme k hodnocení jednotlivců, kteří chodili pravidelně:
Bouda Ondřej – V sezóně většinou nastupoval jako obránce. Vedl sis dobře, škoda že jsi nechodil více na tréninky. Bylo vidět, že když jsi chodil, tak ses i zlepšoval. Předností je dobré čtení hry a bojovnost. Určitě je ale třeba zapracovat na lepší střelbě, nahrávce a trochu odhodit trému, někdy ses zbytečně unáhlil a nahrával soupeři. Myslím, že máš předpoklady být dobrý a spolehlivý hráč,  jen to chce dávat florbalu více.

Dobrovský Pavel – Kapitán týmu a příklad pro ostatní. Tichý a skromný kluk. Nesmírně pracovitý, na tréninku se snažil, nic nevypustil. Velice dobré herní myšlení a smysl pro kombinaci. Postupně začal hrát tvrději, ale ještě to není ono, chtělo by to dát více síly do nahrávky, střely i stability. Pokud ti vydrží přístup a budeš makat, určitě to dotáhneš daleko.

Fojtík Ivo – Ivoš je dobrý kluk, takový buldok, který nevypustí žádný souboj, ale jen pokud má náladu. Někdy se nechá zbytečně otrávit, ale když má náladu má perfektní tah na bránu. Některé průniky byly opravdu skvělé. Potřeboval by jsi přidat na rychlosti s míčkem a dělat kličky od hráče a ne do hráče. Střelbu jsi za tu sezonu zlepšil ale ještě to není ono, musíš jí zrychlit. Dopředu hraješ dobře, ale někdy zapomínáš na vracení. Překvapoval jsi mě svým výkonem, někdy jsi mě zase zklamal, ale je to poučení do příště a pokud budeš chtít se zlepšovat a určitě můžeš být platným hráčem u mužů. A hlavně by ses měl trochu zamyslet nad „tím“ zlozvykem, všichni víme o čem mluvím.

Haris Daniel - Dankovou předností je tvrdá střela, kterou ale v zápase moc nevyužívá. Ale na čem je třeba zapracovat je pohyb bez míčku, ten je opravdu špatný. Mít více pohybu tak více využiješ svou střelu a budeš dávat branky. Jinak přístup by mohl být lepší, takové ty omluvy typu babiček a dědečků, když stejně všichni víme, že chodíš za holkama, nejsou dobré a určitě ti neprospívají do budoucna.

Honzek Zdeněk – Hráč s obrovským potenciálem, vysoký, urostlý a perfektní střelba. Bohužel trošku lehkovážný. Je to škoda, pokud trénoval naplno neměl konkurenci. Ale někdy se mu moc nechtělo a bylo to znát. Je třeba zapracovat na nahrávce ať je přesná a nekončí za mantinelem. Je to škoda protože si myslím, že příští rok by jsi už mohl hrát s přehledem za juniory a trénovat s mužema. Jen musíš dávat více florbalu a soustředit se na každý míček, nahrávku, pohyb…

Janošík Tomáš – Tomáš ze začátku moc nechodil a ztrácel na ostatní. Ale v průběhu sezony se jeho přístup zlepšil a bylo vidět zlepšení. Ke konci sezóny už odváděl stabilní výkony a vyvaroval se osobních chyb. Klidný a disciplinovaný kluk, který se může ještě hodně zlepšit pokud se bude snažit, tak jako na konci sezóny. Je ale třeba zapracovat ještě na střelbě, nahrávce a pohybu s míčkem.

Juchelka Štěpán – brankář. Mnohokrát nás podržel a vychytal soupeře. Jeho silnou stránkou je mrštnost. Abys byl ještě lepší je potřeba se soustředit na každý míček na tréninku a snažit se ho chytat, někdy jsi tomu zbytečně uhýbal, ale jsem rád, že jsi zlepšil brankařský postoj a nechodíš tolik na zem. Ještě by to chtělo zapracovat na lepším vykrývání střelců a hlavně na výhozu z bran­koviště.

Kakalejčík Jiří - Jirka to je velký bojovník a srdcař. Disciplinovaný a hlavně univerzální hráč, který odvede spolehlivý výkon v obraně i v útoku. Na tréninku nic neodflákne a snaží se. Chtělo by to zapracovat na střelbě tahem a uvidíš jak hned bude lehčí vstřelit branku.

Kašperlík Jakub – Kuba to je filuta, určitě dobrý kluk do kolektivu. Hravý klučina co někdy „neposlouchá“, ale na hřišti to je velký bojovník a měl by jít příkladem větším a silnějším hráčům, kdy se nebojí a do všeho jde naplno. Kuba má dobrou techniku a výborné herní myšleni – určitě s něj vyroste velký hráč. Je třeba ještě zapracovat na střelbě a bude to dobré.

Kováč Jakub – Kuba k nám přišel v průběhu sezóny a postupně se zapracovával do týmu. Je to tichý kluk, ale nesmírně zodpovědný. Postupně se velice zlepšoval a pokud to takhle bude pokračovat, brzy bude mezi nejlepšími hráči. Bude třeba zlepšit vedení a práci s míčkem. Střelba už se lepší, ale je ještě třeba na ní zapracovat. Myslím ale, že s tvým přístupem to bude lepší a lepší.

Krkoška Jan – Honza je hodný kluk, který toho moc nenamluví a spíše dlouze přemýšlí. Florbal dělá pro radost a jsem rád, když vidím, že se baví. Nejednou nás překvapil skvělým tahem na bránu mezi soupeři, kdy ukázal svou techniku. Potěšil mě jeho přístup, když chodil skoro na každý trénink.

Kubečka Jan – Benjamínek týmu, ročník 95. Vynikal skvělou střelbou a dobrým vedením míčku. Ale někdy se trochu zaleknul větších a silnějších protihráčů, ale myslím, že není proč. Střelba, nahrávka a vedení míčku je výborné, nicméně bránění je trošku pokulhává a na tom je třeba zapracovat.

Kunz Dan – Dan k nám přišel někdy v půlce sezóny, dlouho rvalo než se mu vyřídila registrace, ale jakmile nastoupil do zápasu bylo vidět že je obrovskou posilou. Hráč, který jde do všeho naplno a pro něhož není žádný míček ztracený. Velký bojovní a srdcař. Dobrá rozehrávka. V další sezóně bude třeba zapracovat na technice a střelbě. Jakmile toto zlepšíš budeš patřit mezi nejlepší hráče.

Lisko Ondřej – Ondra to je náš manekýn. Na jeho „ladný“ běh je opravdu radost pohledět:) Jeden z hráčů, kteří opravdu chodili na každý trénink a bylo u nich vidět velké zlepšení. Jeho předností je skvělé herní myšlení a smysl pro kombinaci. Slabší to je s rychlostí a střelbou. Ale střelbu jsi za těch pár měsíců zlepšil a já věřím, že jí zlepšíš ještě více. Jakmile přidáš ještě více důrazu tak si myslím, že to můžeš dotáhnout opravdu daleko.

Minár Martin – Martin je velký bojovník se skvělými fyzickými předpoklady. Má skvělou fyzickou rychlost a dynamiku. Jeho důrazná hra dělá soupeřům velké problémy. Zlepšil techniku a střelbu a hned začal dávat více branek. Další hráč který zodpovědně chodil na tréninky a měl výborný přístup. Pokud zapracuješ ještě více na technice bude to vynikající.

Němčík Ondřej – brankář, který má perfektní vykrytí střelců a s dálky je mu obtížné dát branku. Škoda, že neabsolvoval více tréninku, ale je to brankář který chce na sobě pracovat a pokud bude chodit na tréninky bude se zlepšovat. Do další sezóny je třeba vylepšit práci rukou – nezapomínat je mít pořád nahoře a dále zlepšit výhozy s brankoviště, nebát se do toho dát více síly.

Pešák Radek - Radek je svůj, velký bojovník, který občas na trénink přišel občas ne, taktéž na zápas. je třeba chodit více a nebát se když něco pokazíš.

Strniště Tomáš – Tomáš to je velký hráč, ale jen když má náladu. Bohužel jeho hlavní tréninkovou náplní je pořád kecat,kecat a kecat… taky ze všech udělal nejvíce kliku a dřepů za sezonu. Pokud se soustředí a má na tribuně nějaké své „fanynky“ nebo jiné lidi, před kterýma se rád předvádí patří k nejlepším hráčům. Škoda, že jsi neměl takový přístup ke všem zápasům jako k těm posledním, kdy jsi opravdu makal a i běhal. Jindy jsi to odchodil. Je třeba zapracovat na větší stabilizaci výkonů, aby to nebylo jako sinusoida, jednou nahoře podruhé dole. Pokud přestaneš kecat a začneš více hrát můžeš být hodně dobrý. Talent máš, ale důležitější je hlava.

Suchánek Jakub – Kuba je bojovník a jeden z mála hráčů co mají zodpovědný přístup k tréninku a zápasům. Vždy šel příkladem snažil se. Jeho branky mnohokrát pomohly vyhrát zápas. Ukázal skvělé vedení míčku, zlepšil střelbu a nahrávku, ale pořád je co zlepšovat, takže pokud budeš pořád makat, tak jako do teď, určitě dotáhneš daleko. Někdy jsi chtěl až moc a pak z toho byla vidět nervozita a otrávenost ve hře. To je třeba hodit za hlavu, vždycky se nebude dařit skvěle.

Zezulka Lukáš – octivý a tichý kluk, který moc nemluví, ale na hřišti odvede stabilní výkon. Někdy měl zbytečně svázané ruce nervozitou, což je škoda. Ale nahrazoval to svou bojovností. Určitě máš na mnohém více, jen se nesmíš stresovat každou blbostí a nepovedenou nahrávkou. Je třeba ještě zapracovat na střelbě a nahrávce. Přístup k tréninku na to máš, takže ja myslím že se to bude zlepšovat.

Češka Ondřej – Mladší žák, který s námi začal trénovat ke konci sezóny. Velice talentovaný hráč, sice má spoustu nedostatků, ale svým přístupem a talentem věřím, že to příští sezónu velice rychle dožene a nakonec i ukáže co v něm opravdu je.

Za podporu děkujeme

MediaFabríca Fite a.s. Eflorbal.cz Ostrava!!! Ostrava Jih Lustaco.com
© 1. MVIL Ostrava | Vyrobila: MediaFabríca