• MS liga elévů
« Zpět | Úvod Starší žáci Zápasy starších žáků Závěrečné zápasy starších žáků

Zápasy starších žáků

Závěrečné zápasy starších žáků

V sobotu 19.4. odehráli naši starší žáci v ostravské Fatpipe aréně své poslední 2 zápasy letošní ligové sezóny…

1.MVIL Hrabová vs. Sborná Bílovec  2:2
První zápas jsme nastoupili proti týmu z Bílovce. Ze začátku jsme na soupeře vletěli a měli jsme spoustu šancí. Bohužel náš první gól přišel až v čase 9:30, kdy se trefil Ondra Lisko po přihrávce Martina Minára. Za 15 sekund pak po hezké nahrávce Kuby Kašperlíka skóroval Ivoš Fojtík. Do té doby jsme Bílovec tlačili a byli jsme lepším týmem, který ovšem nepřidal další branku. Ve druhé třetině jsme neudrželi nastolenou hru z první třetiny a soupeř z brejků vystrkoval růžky, čehož využil v 5. minutě druhé třetiny ke snížení stavu na 2:1 a nakonec ve třetí třetině k vyrovnání na 2:2. Snažili jsme se, bojovali, ale soupeř si to pečlivou obranou pohlídal a navíc ke konci několikrát hrozil z brejkových situací a málem vsítil rozhodující branku. Výsledek 2:2 není objektivní vzhledem k našemu tlaku, příště musíme být důslednější před soupeřovou bránou a vyhrát.

1.MVIL Hrabová vs. FBK Rožnov p. Radhoštěm 2:4
Dalším soupeřem byl tým z Rožnova. Začátek utkání nám moc nevyšel, nějak jsme zapomínali na stanovenou taktiku, že budeme napadat soupeře a hrát aktivně na míček. I přesto jsme v 5. minutě otevřeli skóre my, po krásné kombinaci celé pětky skóroval Jakub Suchánek. Soupeř ale využil naší nedůslednost a ve 12 minutě vyrovnal. Ve druhé třetině nás Rožnov přehrával a moc nepustil ke střelbě. Svůj tlak využil ke konci druhé třetiny ke vstřelení dvou branek a upravil skóre na 1:3. Naši kluci začali bojovat a byli aktivní a z toho vznikly šance, ale bohužel neproměnili jsme je. Ve třetí třetině jsme makali, ale soupeř dal gól na 1:4. Ke konci jsme upravili skóre na 2:4 Martinem Minárem. Na více už jsme dnes neměli, soupeř byl šikovný a vítězství si zasloužil.

Závěrem bych chtěl pochválit všechny za bojovnost a nasazení, i přes ne příliš přesvědčivé výsledky je tohle cesta správným směrem a bude na čem stavět příští sezónu. Bohužel dvě věci mrzí, první je přístup některých hráčů k rozcvičení – to bylo naposledy pánové, příště si rovnou vezměte klíče, převlečte se a jděte domů, nejsem na vás zvědavý. Druhá věc se týká hráčů, kteří bez omluvy nedorazili na zápas, tak ti už nemusí chodit vůbec.

V úterý 22. dubna odpadá trénink! Sejdeme se ve čtvrtek 24.4. na Dubině a vezměte své rodinné příslušníky a zahrajeme si všichni.