• MS liga elévů
« Zpět | Úvod Junioři Zápasy juniorů Junioři porazili Paskov

Zápasy juniorů

Junioři porazili Paskov

Po třítýdenní zápasové pauze se opět představili naši junioři. V sobotu 16.2. hráli v hale na Dubině proti Vítkovicím B a Paskovu…

1.MVIL Hrabová vs. SSK Vítkovice B  2:7
Branky MVIL: Kája, Lipoš
Třetiny 2:3, 0:2, 0:2. Vyloučení 0:0. Rozhodčí: Petřík, Podlesný
Vítkovické béčko nasadilo do zápasu většinu svých opor, nastoupil Tokoš, Kohůt, Jankulár, zatímco my jsme postrádali Jestřába, Radima a Adama, takže nám nezbývalo než vsadit na defenzivu a brejky. V první třetině nám to vycházelo, vedli jsme 1:0 a 2:1, ale v poslední minutě jsme inkasovali na 2:3. V druhé a třetí třetině se už naši mladí nedokázali vyvarovat chyb v defenzivě a po nich jsme inkasovali. Navíc jsme neproměnili ani čisté šance z brejků a tak nakonec Vítkovice zvítězily pětigólovým rozdílem. Někteří naši hráči podali velmi dobrý výkon, stanovený defenzivní herní styl dodržoval tým poměrně slušně, ale bohužel individuální chyby nás připravily o lepší výsledek. Vítkovice vyhrály zaslouženě.

1.MVIL Hrabová vs. Paskov Saurians  7:6
Branky MVIL: Lipoš 5, Kozub, Suchánek
Třetiny 3:2, 1:2, 3:2. Vyloučení 3:1. Využití 0:0. Rozhodčí: Hála V., Hála P.
Paskovu jsme v prvním letošním měření sil podlehli 2:3 a byla to dost nešťastná prohra. V tomto zápase jsme zase téměř v celém jeho průběhu vedli, ale chyby nás stály jasnější výsledek. Je třeba přiznat, že i paskovští spálili množství vyložených šancí a naše defenziva měla opět dost slabých chvil. Po vystřídání gólmanů v půlce zápasu dokázal Tomáš Stopka zabránit několika vyloženým příležitostem a my jsme se pak ve třetí třetině dostali během jednoho střídání do dvoubrankového vedení. Vypadalo to na rozhodující úder, ale bohužel opět nedisciplinovanost nás během minuty o vedení připravila – 6:6. Naštěstí po hrubé chybě paskovského zadáka proměnil nájezd Lipoš, který v zápase dal možná neuvěřitelných, ale na jeho poměry běžných, 5 gólů ! :-) Myslím, že jsme zvítězili hlavně díky kvalitnější ofenzívě, protože obrany na obou stranách dnes neměly zrovna svůj den.